TR     EN

KickUp Pure Effect Doğal Meyve Aromalı İçecek

KickUp Pure Effect 9 vitamin, 3 mineral, antioksidanlar ve guarana bitkisinin özel bir karışımı ile harmanlanmış, benzersiz bir fonksiyonel içecektir. KickUp Pure Effect, E vitamini ve diğer vitaminler vasıtasıyla vücudunuzun gıda ve enerji kullanmasına yardımcı olan antioksidanlar ve selenyum içerir. Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş, egzotik meyve aromaları ile lezzetlendirilmiş ferahlatıcı bir içecektir.

KickUP Pure Effect’in Üç Farklı Tadı Var;

Vitamin ve Mineralli Doğal Yeşil Meyve Aromaları ile birlikte harmanlanmış ve kombinasyonu yapılmış, doğal meyvelerin egzotik unsurları ile bezenmiş eşsiz bir tat. Bu tat, olgunlaşmamış ahududu ve çileğin tomurcuklarının karışımından elde edilen yeni ve emsalsiz bir lezzettir.

Vitamin ve Mineralli Doğal Kırmızı Meyve Aromaları ile birlikte tropik meyveler ile harmanlanmış taze, canlandırıcı, doğal karışımlı eşsiz bir tat. Yaban mersini, ahududu, çilek meyvelerinin doğal lezzetlerini içeren, farklı, taze bir içecektir.

Vitamin ve Mineralli Doğal Sarı Meyve Aromaları güneşin olgunlaştırdığı ve kurumadan önce toplanmış ahududu ile çilek meyvelerinin taze ve sulu haliyle harmanlanması ile elde edilen eşsiz aromalı ve lezzetli bir içecektir.

Copyright © 2011 Lotus Global
info@lotusGL.com