TR     EN

Hakkımızda

Şirketimiz; 2007 yılında gümrükleme ana iş koluyla hizmet vermeye başlamış devamında değişen iş hayatı koşullarını değerlendirerek lojistik ve dış ticaret sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu bağlamda tedarik zincirindeki tüm hizmetleri yöneterek kusursuz ve birleştirici lojistik çözümlerimiz kanalıyla müşterilerimiz ve tüketiciler için gerçek anlamda katma değer sağlamıştır.

Lotus Global, yılların bilgi birikimini aynı çatı altında toplayarak, sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir. Amacımız; deneyimli kadrosu ve altyapısıyla, eşzamanlı hizmet anlayışıyla, tüm Dış ticaret, lojistik ve yenilikçi ürün gamını kusursuz ve sıkıntısız bir hizmet sunmaktır.

Lotus Global,hızlı ve güvenilir şekilde sonuca ulaşması, kaliteyi ve kaliteli hizmeti tek hedef seçmesi, dürüstlük ilkelerine bağlılığı ve geniş müşteri portföyüne net çözümler sunmasıyla, sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.  Fark yaratan hizmet anlayışıyla, aktif ekip çalışmasıyla, hizmet ağını daha da genişleterek, kalite çıtasını daha da yükseltmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber, çağın getirdiği yenilikleri, hizmet sektörüne aktaran

Lotus Global,dış ticaret,lojistik ve gıda alanında yenilikçi anlayış ile hizmet verdiği sektörde en iyiyi yakalama amacıyla, yepyeni çözümler üreten, kanunlar çerçevesinde görevlerini yerine getirerek, müşterilerine ve tüketicilere olan sorumluluğu ile buna bağlı güvenilir hizmet anlayışını titizlikle yürütmektedir.

Lotus Global, ticari etik ve prensiplere uyumu, uzman kadro yapısı ile her türlü ithalat, ihracat ve gümrük işlemleriniz için tek adresinizdir...

Güvenilir Hizmet Anlayışıyla Her Zaman Tam Zamanında...

Copyright © 2011 Lotus Global
info@lotusGL.com