TR     EN

Antrepo Depolama Hizmetleri : 

Firmamız, müşterilerine verdiği diğer hizmetlerin yanında hızlı çözüm ortakları ile firmalara en uygun antrepo seçimini de gerçekleştirmektedir. Özellikle Anadolu yakasında hizmet veren çözüm ortağı antrepomuz ile en uygun fiyat politikamıza uygun, güvenli hizmet sunmaktayız.

Antrepo bünyesinde yer alan "Eşya Üzerinde İzlenebilirlik" sistemimizle birlikte, tedarik zincirinin tüm kritik noktalarında ürünler üzerinde gerçekleştirilen kalite kontrol aracılığıyla mümkün olan en yüksek güvenliği garanti etmekteyiz. Antrepo dâhilinde yapılacak elleçleme, paketleme veya ürün barkodlanması gibi işlemler, talep halinde nitelikli bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Antrepolara konulacak eşyalarınızın tamamı sigorta kapsamında olup herhangi bir nedenle oluşabilecek yangın için tüm donanımlar ilgili itfaiye kuruluşunun kontrolü altında düzenli olarak yenilenmektedir. Antrepolarımızda bulunan emtialarınızın gümrük kanunun öngördüğü imkanlar dahilinde eşyanın satışa hazırlanması için etiketleme, barkodlama, ayruştırma ve elleçleme firmalarımızın istekleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadrosuyla beraber müşteri memnuniyetini sürekli tutan Lotus Global müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır.


Copyright © 2011 Lotus Global
info@lotusGL.com