TR     EN

Nakliye Hizmetleri : 

Firmamiz, bünyesinde genç ve dinamik ekibiyle uluslararası ve dahili taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmeti sağlamak için köklü güçlü ve deneyimli firmalarla işbirliği yapmaktadır. Yurtdışı acenteleri aracılığıyla firmamız, proje taşımalarında müşteriye ve projeye yönelik özel çözümler üretebilmekte, müşterilerine maliyet düşürücü öneriler sunabilmektedir. Çözüm ortaklarımızla birlikte tüm dünya ülkelerinden kara hava ve deniz nakliyesi konusunda tam ve parsiyel olmak üzere her tür nakliye hizmeti vermekteyiz. Hızlı, güvenli ve ekonomik servis, Sevkıyatın her aşamasında doğru bilgilendirme, Asya ve Avrupa' dan dan kapıdan kapıya servis hizmetleri.


Yurt içi nakliye: 

Malın yükleme / boşaltma yerinin ve tarihinin bildirilmesini takiben firmanız adına; Nakliye firmasının tespiti, Detaylı navlun fiyatı alınması, Teslim tarihi ve yeri anlaşması, Tarafınızdan onay alınmak suretiyle yapılır.  Malın seyahat takibi yapılarak firmanız gerektiğinde bilgilendirilir.


Uluslararası nakliye: 

Nakliye firmasının malla birlikte getirmesi istenen evraklar organize edilir. Konşimento Kalite Kontrol Belgesi A.TR ve EUR–1 Dolaşım Belgeleri Sağlık Sertifikası Çeki Listesi Sigorta Poliçesi Talebiniz doğrultusunda malın nakliyat sigorta poliçesi için tarafınızdan onay alınması şartı ile düzenletilir.


Forwarding Hizmetleri : 

  • Doğru nakliye şeklini tespit ederek zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanması
  • Gönderilerin güvenilir gemi hattı, nakliye firması ve gemi acentesi seçenekleriyle kara, hava yada deniz yolu ile ulaşımının sağlanması
  • Ağır tonajlı projelerin nakliyesinde TIR taşıması hizmetinin sağlanması
  • Tüm bölgelere kısmi ve hacimli yüklerin veya FCL/ LCL konteynerlerinin tesliminin sağlanması
  • Talebe bağlı olarak Teminatlı Eşya Nakliye hizmetinin sağlanması

  • Copyright © 2011 Lotus Global
    info@lotusGL.com